• Kaczuszki do kąpieli 5 szt. Bez dziurki Higieniczne 0+

Brak towaru
40.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h natychmiast
Dostępność Towar niedostępny

Zestaw pięciu uroczych kaczuszek do kąpieli od polskiego producenta Tullo®. Ponadczasowe kaczuszki w nowym wydaniu bez dziurek sprawiąże kąpiel będzie wspaniałą i bezpieczną zabawą.

 

Higiena na najwyższym poziomie!

Jeszcze więcej higieny dla Twojego malucha. Zabawki  do kąpieli bez dziurek  uniemożliwiają  przenikanie wody do środka. Dzięki temu w zabawkach nie zalega woda, a dzieci mają kontakt tylko z ich zewnętrzną warstwą. Piękne, kolorowe i bezpieczne. Z tymi zabawkami kąpiel to prawdziwa przygoda.

 

Czy wiesz że?

Wilgoć wewnątrz zabawki sprzyja rozwojowi pleśni , grzybów oraz innych drobnoustrojów, które mogą powodować alergie , choroby skórne oraz choroby układu oddechowego.

 

Każda z kaczuszek unosi się na wodzie, jest  łatwa do chwytania i trzymania w małej rączce. Są miękkie, przyjemne w dotyku oraz nadają się do ściskania , co pozytywnie wpływa  na rozwój małej motoryki. Zabawki mają wyraziste kolory dzięki czemu zachęcają do zabawy.  

 

Zabawki Tullo® są bezpieczne:

 

  • higieniczne- woda nie przenika do środka
  • ręcznie malowane nietoksycznymi farbami, nieszkodliwymi dla dziecka
  • wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców
  • nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich
  • produkt zgodny z normą PN-EN 71-1,2,3

 

Szukasz idealnego pomysłu na prezent dla dziecka? Oczaruj  maluszka zabawkami do kąpieli Tullo® które zapewniająświetną zabawę oraz niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa.  Kaczuszki są zapakowane w piękne i  eleganckie pudełko, dzięki czemu  sprawdzają się w roli wyjątkowego prezentu.

 

 

 

Sposób mycia:

Myć w ciepłej wodzie z użyciem mydła dla dzieci.

Użyte farby spożywcze mogą ulec ścieraniu w przypadku gdy dziecko ma już zęby. Ze względów higienicznych zaleca się wymianę zabawek kąpielowych co 6 miesięcy.

Zestaw pięciu uroczych kaczuszek do kąpieli od polskiego producenta Tullo® . Ponadczasowe kaczuszki w nowym wydaniu bez dziurek sprawiąże kąpiel będzie wspaniałą i bezpieczną zabawą.   Higiena na najwyższym poziomie! Jeszcze więcej higieny dla Twojego malucha. Zabawki  do kąpieli bez dziurek  uniemożliwiają  przenikanie wody do środka. Dzięki temu w zabawkach nie zalega woda, a dzieci mają kontakt tylko z ich zewnętrzną warstwą. Piękne, kolorowe i bezpieczne. Z tymi zabawkami kąpiel to prawdziwa przygoda.   Czy wiesz że? Wilgoć wewnątrz zabawki sprzyja rozwojowi pleśni , grzybów oraz innych drobnoustrojów, które mogą powodować alergie , choroby skórne oraz choroby układu oddechowego.   Każda z kaczuszek unosi się na wodzie, jest  łatwa do chwytania i trzymania w małej rączce. Są miękkie, przyjemne w dotyku oraz nadają się do ściskania , co pozytywnie wpływa  na rozwój małej motoryki. Zabawki mają wyraziste kolory dzięki czemu zachęcają do zabawy.    

Zabawki Tullo®  są bezpieczne:

  higieniczne- woda nie przenika do środka ręcznie malowane nietoksycznymi farbami, nieszkodliwymi dla dziecka wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich produkt zgodny z normą PN-EN 71-1,2,3   Szukasz idealnego pomysłu na prezent dla dziecka? Oczaruj  maluszka zabawkami do kąpieli Tullo® które zapewniająświetną zabawę oraz niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa.  Kaczuszki są zapakowane w piękne i  eleganckie pudełko, dzięki czemu  sprawdzają się w roli wyjątkowego prezentu.      

  Sposób mycia: Myć w ciepłej wodzie z użyciem mydła dla dzieci. Użyte farby spożywcze mogą ulec ścieraniu w przypadku gdy dziecko ma już zęby. Ze względów higienicznych zaleca się wymianę zabawek kąpielowych co 6 miesięcy.